Aktualne zapytania

 

Niedziela 19 sierpień 2018

Zapytanie ofertowe - Konserwator Ruda Śląska

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usług pracownika gospodarczego dla lokalu w Rudzie Śląskiej przy ul. Zgrzebnioka 6 przeznaczonego na funkcjonowanie żłobka. W celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg. specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu. Zamówienie w ramach projektu nr RPSL.08.01.03-24-028H/15 pt. „Pozytywne żłobki na Śląsku” stanowiące przedmiot niniejszego postępowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Środa 06 czerwiec 2018

Rozeznanie rynku - instalacja urządzeń i okablowania oraz świadczenie usług dostępu do Internetu - Śląsk

 

Pozytywne Inicjatywy Edukacja Sp. z o.o. z zamiarem podpisania umowy na dostawę ruterów, instalację urządzeń i okablowania oraz świadczenie usług dostępu do Internetu (usługi transportu danych) w lokalach znajdujących się w Świętochłowicach przy ul. Bytomskiej 6, w Bytomiu przy ul. Grottgera 20b, w Będzinie przy ul. Małobądzkiej 143, w Jastrzębiu- Zdroju przy ul. 1 Maja 32, w Rybniku przy ul. Orzepowickiej 9, w Siemianowicach Śląskich przy ul. H. Wróbla 12, w Jaworznie przy ul. Starowiejskiej 17, w Bielsku – Białej przy ul. Goleszowskiej 17, przeznaczonych na funkcjonowanie żłobków.

 

 

Środa 06 czerwiec 2018

rozeznanie rynku - usługa sprzątania w Sosnowcu

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usługi sprzątania w lokalu w Sosnowcu przy ul. Naftowej 31 przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka.

 

 

Czwartek 26 kwiecień 2018

Zapytanie ofertowe dot. organizacji kursu zewnętrznego "Monter kadłubów okrętowych" z dnia 26.04.2018 r.

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza zapytanie ofertowe na realizację kursu zewnętrznego zawodowego „Monter kadłubów okrętowych z cięciem gazowym i sczepianiem elektrycznym metali” dla 2 uczestników projektu zgodnie z zadaniami w projekcie.

 

 

Poniedziałek 09 kwiecień 2018

Rozeznanie rynku - zapewnienia usługi transportowej polegającej na przewozie dzieci do i z Centrum Hewelianum w Gdańsku.

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej na zapewnienie usługi transportowej polegającej na przewozie dzieci do i z Centrum Hewelianum w Gdańsku. Rozeznanie rynku prowadzone jest w ramach projektu "Pozytywne przedszkola Pomorza", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020.

 

 

Piątek 06 kwiecień 2018

Protokół wyboru oferty dot. Zapytania ofertowego dot. przeprowadzenia kursu zewnętrznego spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą AG 135 i TIG 141

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza protokół z przeprowadzonego zapytania ofertowego dotyczącego przeprowadzenia kursów zewnętrznych: "Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą MAG 135" i "Kurs spawania blach i rur spoinami pachwinowymi metodą TIG 141".

 

 

Współpracujemy:

Zapytania ofertowe Stopka