Aktualne zapytania

 

Piątek 16 luty 2018

Zapytanie ofertowe kurs "Podstawy księgowości"

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza zapytanie ofertowe na realizację kursu zewnętrznego "Podstawy księgowości z obsługą programów komputerowych typu Symfonia Mała Księgowość, Optima, Samozatrudnienie".

 

 

Czwartek 15 luty 2018

Rozeznanie rynku - instalacja urządzeń i okablowania oraz świadczenie usług dostępu do Internetu w Tarnowskich Górach, Świętochłowicach oraz Jastrzębiu-Zdrój

 

Pozytywne Inicjatywy Edukacja Sp. z o.o. z zamiarem podpisania umowy na dostawę ruterów, instalację urządzeń i okablowania oraz świadczenie usług dostępu do Internetu (usługi transportu danych) w lokalach znajdujących się w Tarnowskich Górach, Świętochłowicach i w Jastrzębiu-Zdrój

 

 

Czwartek 25 styczeń 2018

Zapytanie ofertowe "Rejestratorka medyczna" 100 godzin w ramach projektu AKTYWATOR

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy w Pucku realizując projekt "AKTYWATOR" ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu zewnętrznego "Rejestratorka medyczna" 100 godzin.

 

 

Środa 24 styczeń 2018

Zapytanie ofertowe "Magazynier z obsługą wózków widłowych"

 

Lokalna Grupa Działania Male Morze ogłasza zapytanie ofertowe na przeprowadzenie kursu "Magazynier z obsługą wózków widłowych" w ramach dwóch projektów: "Aktywny Powiat Pucki" oraz "KOMPLEKS- Kompleksowa aktywizacja osób pozostających bez pracy"

 

 

Środa 24 styczeń 2018

Zapytanie ofertowe "Opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym"

 

Lokalna Grupa Działania Małe Morze ogłasza zapytanie ofertowe na realizację szkolenia "Opiekunka w żłobku lub klubie dziecięcym" w ramach projektów: "CIS Puck- stawiamy na rozwój" oraz "KOMPLEKS- Kompleksowa aktywizacja osób pozostających bez pracy z powiatu puckiego"

 

 

Środa 10 styczeń 2018

Rozeznanie rynku - usługa sprzątania lokalu w Rybniku

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usługi sprzątania w lokalu w Rybniku przy ul. Sławików 6 przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka.

 

 

Współpracujemy:

Zapytania ofertowe Stopka