Aktualne zapytania

 

Piątek 09 czerwiec 2017

Zapytanie ofertowe na wykonawce usług pracownika gospodarczego

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usług pracownika gospodarczego dla lokalu w Rudzie Śląskiej przy ul. Zgrzebnioka 6 przeznaczonego na funkcjonowanie żłobka

 

 

Czwartek 08 czerwiec 2017

Zapytanie ofertowe na zakup, dostawę i montaż monitoringu wizyjnego w pomieszczeniach przeznaczonych na funkcjonowanie żłobków.

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg. specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu na zakup, dostawę i montaż monitoringu wizyjnego w pomieszczeniach przeznaczonych na funkcjonowanie żłobków w następujących lokalizacjach: w Rybniku przy ul. Sławików 6 w Sosnowcu przy ul. Naftowej 31 w Zabrzu przy ul. Wandy 7 w Gliwicach przy ul. Fornalskiej 10

 

 

Poniedziałek 05 czerwiec 2017

Zapytanie ofertowe- przeprowadzenie zajęć usprawniająco/rehabilitacyjnych

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy realizując projekt pn. „System aktywizacji społeczno-zawodowej w powiecie puckim - AKTYWATOR” zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na przeprowadzenie zajęć usprawniająco/rehabilitacyjnych dla osób niepełnosprawnych będących uczestnikami projektu „System aktywizacji społeczno-zawodowej z powiatu puckiego.

 

 

Czwartek 01 czerwiec 2017

Zapytanie ofertowe na zakupu usługi ubezpieczenia NNW 33 dzieci, OC personelu Żłobka w Rudzie Śląskiej

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy z zamiarem zakupu usługi ubezpieczenia NNW 33 dzieci, OC personelu Żłobka w Rudzie Śląskiej przy ul. Zgrzebnioka 6.

 

 

Czwartek 25 maj 2017

Protokół z zapytania dotyczącego organizacji szkolenia komputerowego i egzaminu ECDL oraz sali komputerowej

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy zamieszcza protokół z zapytania ofertowego na przeprowadzenie szkolenia komputerowego oraz egzaminu ECDL oraz sali komputerowej, w ramach projektu "System aktywizacji społeczno-zawodowej w powiecie puckim- AKTYWATOR".

 

 

Czwartek 25 maj 2017

INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY - ZAKUP, DOSTAWA ORAZ MONTAŻ SYSTEMY ODDYMIAJĄCEGO KLATKI SCHODOWEJ W BUDYNKU PRZEDSZKOLA - GDAŃSK UL. TRAKT ŚW. WOJCIECHA 143

 

W wyniku przeprowadzonego postępowania dot. zakupu, dostawy oraz montażu systemu oddymiającego klatki schodowej w budynku przedszkola – Gdańsk ul. Trakt Św. Wojciecha 143 wybrano ofertę Przedsiębiorstwa „MERCOR” S.A. z Gdańska.

 

 

Współpracujemy:

Zapytania ofertowe Stopka