Aktualne zapytania

 

Poniedziałek 20 sierpień 2018

Zapytanie ofertowe - pracownik gospodarczy Kraków

 

 

 

Czwartek 09 sierpień 2018

Zapytanie ofertowe- rozeznanie rynku dotyczące usługi szkolenia "Stylizacji paznokci metodą żelową, hybrydową i akrylową"

 

Zapraszamy do składania ofert dotyczących realizacji szkolenia "Stylizacji paznokci metodą żelową, hybrydową i akrylową".

 

 

 

 

Poniedziałek 16 lipiec 2018

Zapytanie ofertowe dot. organizacji zewnętrznego kursu spawania - różne typy

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza zapytanie ofertowe na realizację zewnętrznego kursu zawodowego "Spawacz" dla 5 uczestników zgodnie z zadaniami w projekcie. Zapraszamy do składania ofert

 

 

Piątek 15 czerwiec 2018

Rozeznanie rynku - usługa transportu dzieci - Gdańsk

 

Zapytanie ofertowe dotyczące zapewnienia usługi transportowej polegającej na przewozie dzieci do i z kina Helios, ul. Targ Sienny 7, 80-806 Gdańsk.

 

 

Środa 13 czerwiec 2018

Zapytanie ofertowe - Konserwator Ruda Śląska

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usług pracownika gospodarczego dla lokalu w Rudzie Śląskiej przy ul. Zgrzebnioka 6 przeznaczonego na funkcjonowanie żłobka. W celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg. specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu. Zamówienie w ramach projektu nr RPSL.08.01.03-24-028H/15 pt. „Pozytywne żłobki na Śląsku” stanowiące przedmiot niniejszego postępowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Współpracujemy:

Zapytania ofertowe Stopka