Aktualne zapytania

 

Czwartek 28 wrzesień 2017

Rozeznanie rynku - zakupu usługi ubezpieczenia NNW dla dzieci oraz OC dla Opiekunów Żłobków

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy z zamiarem zakupu usługi ubezpieczenia NNW dla dzieci oraz OC dla Opiekunów Żłobków w Zabrzu przy ul. Wandy 7, w Gliwicach przy ul. M. Fornalskiej 10, Rybniku przy ul. Sławików 6 w celu rozeznania rynku zaprasza do złożenia oferty cenowej wg. specyfikacji zawartej w niniejszym zapytaniu.

 

 

Czwartek 21 wrzesień 2017

Protokół z zapytania ofertowego - kurs "Kadry i płace"

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy ogłasza protokół z przeprowadzonego zapytania ofertowego dotyczącego przeprowadzenia kursu "Kadry i płace z obsługą programu Płatnik" w ramach projektu "System aktywizacji społeczno-zawodowej w powiecie puckim - AKTYWATOR"

 

 

Czwartek 14 wrzesień 2017

Rozeznanie rynku - usługa sprzątania lokalu w Gliwicach

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usługi sprzątania w lokalu w Gliwicach przy ul. Małgorzaty Fornalskiej 10 przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka.

 

 

Czwartek 14 wrzesień 2017

Rozeznanie rynku - usługa sprzątania lokalu w Rybniku

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usługi sprzątania w lokalu w Rybniku przy ul. Sławików 6 przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka.

 

 

Czwartek 14 wrzesień 2017

Rozeznanie rynku - usługa sprzątania lokalu w Zabrzu

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy usługi sprzątania w lokalu w Zabrzu przy ul. Wandy 7 przeznaczonym na funkcjonowanie żłobka.

 

 

Środa 13 wrzesień 2017

Zapytanie ofertowe- zlecenie usługi szkoleniowej - kurs "Kadry i płace"

 

Fundacja Pozytywne Inicjatywy poszukuje wykonawcy, który przeprowadzi szkolenie o tematyce „Kadry i płace z obsługą programu Płatnik" - 150 godzin w tym 50 godzin zajęć praktycznych.

 

 

Współpracujemy:

Zapytania ofertowe Stopka